Logo skupu samochodów.

FQA - Najczęściej zadawane pytania!

1. Dlaczego SkupSamochodow24 jest bezpiecznym rozwiązaniem?

SkupSamochodow24 jest w pełni legalnie działającą firmą na terenie województwa świętokrzyskiego i podkarpackiego. Cała transakcja jest przeprowadzana ze 100% poczuciem bezpieczeństwa ze strony sprzedającego. Umawiamy się na wyznaczony przez Państwa termin (pracujemy 7 dni w tygodniu). Oględziny auta zajmują około 10-15 minut. Spisujemy umową sprzedaży samochodu.

 • Zapłatę za samochód wypłacamy w gotówce lub przelewem na konto zgodnie z wolą sprzedającego
 • Samochód odbieramy własnym transportem, sprzedający nie musi już o niczym myśleć
 • Gwarantujemy 100% zadowolenia z przeprowadzonej transakcji z naszym skupem samochodów

 • 2. Dlaczego warto sprzedać auto w SkupSamochodow24?

  Sprzedając nam swój samochód zyskujesz czas i zadowolenie. Nie musisz już wykupować płatnych ogłoszeń w internecie, nie musisz tracić swojego cennego czasu na umawianie się z potencjonalnymi kupcami i nie musisz tracić pieniędzy na wyjazdy na giełdę. Umawiasz się z nami na konkretny termin i oględziny, postaramy się zaproponować najwyższą możliwą cenę i po chwili masz sprzedany swój samochód. Szybko solidnie i bezpiecznie. Tak właśnie działamy. Nie trać już więcej czasu i skorzystaj z naszej usługi skupu samochodów.

  3. Jakie samochody skupuje nasza firma?

  Jesteśmy zainteresowani każdym samochodem osobowym i dostawczym wyprodukowanym po 2000 r. Skupujemy samochody każdej marki. Interesują nas samochody całe i lekko uszkodzone jednak nie powypadkowe. Nie skupujemy też samochodów w wersji angielskiej. Jeśli jednak masz auto wyprodukowane przed 2000 r. i chcesz je sprzedać – zadzwoń do nas a my indywidualnie ustalimy warunki sprzedaży.

  4. Od kogo skupujemy samochody?

  Samochody skupujemy od osób prywatnych i firm. Jesteśmy zainteresowani odkupem całych flot samochodów. Nie jest dla nas problemem odkupić od Państwa np. 10 samochodów w jednym czasie.

  5. Jak długo trzeba czekać na dojazd po samochód?

  Jeśli mieszkasz na terenie Kielc lub Rzeszowa dojazd po Twój samochód zajmie nam max. 1-2 godziny. Na terenie całego województwa świętokrzyskiego i podkarpackiego dojazd potrwa do 3 godzin.

  6. Jakie dokumenty są potrzebne do sprzedaży samochodu?

  Dokumenty potrzebne do sprzedaży samochodu:

 • dowód rejestracyjny
 • karta pojazdu ( jeśli była wydana )
 • polisa OC
 • dowód osobisty właściciela/i samochodu


 • Natomiast wszelkie dokumenty potrzebne do tego abyście Państwo sprzedali nam swoje auto, będziemy mieć ze sobą.

  7. Czy muszę przygotować auto do sprzedaży?

  Nie ma potrzeby przygotowywania samochodu do sprzedaży. Sprzedając nam swoje auto, pozbywasz się wszelkich kłopotów związanych ze sprzedażą auta. Odkupimy auto w takim stanie w jakim się obecnie znajduje.

  8. Czy ponoszą koszty związane ze sprzedażą auta?

  Sprzedający NIE PONOSI żadnych kosztów związanych ze sprzedażą samochodu naszej firmie. Wycena i dojazd po samochód są całkowicie darmowe i niezobowiązujące. Wszystkie koszty ponosi Skup Samochodów Kielce – Rzeszów.

  Zobacz liste miast w których działamy. - Kliknij!


  Wszystkie prawa zastrzeżone. © Skup samochodów 2011 - 2017
  Pozycjonowanie: Agencja SEO